Ürünler

Yaş Sistem

İMER-L&T transmikserleri 4m3’ten 14m3’e kadar uzanan geniş kapsamlı beton taşıma kapasitesine sahiptir. Özel tasarım kazan içi helezonları sayesinde beton özelliğinin ve homojenliğinin bozulmadan uzun süre taşınabilmesi sağlanır.

Detay

Kuru Sistem

Özel kazan içi palet tasarımı; 2000 lt su tankı ve su saati ile karıştırılmamış hazır beton bileşenlerinin, çok kısa sürede karıştırılıp kullanılmasına olanak tanır.

Detay

Süper Hafifletilmiş

Özel RAEX 300 çeliği sayesinde süper hafiftir ve aşınmaya karşı çok daha dirençlidir. Karıştırma kazanı, şimdiye kadar transmikser imalatında kullanılmakta olan malzemelerden üstün olarak yapılmıştır.

Detay

Semi Treyler

Tonaj yasasına uygun olarak maksimum beton taşınmasına, hızlı bağlantı sistemi ile çekici aracın çok yönlü kullanılmasına avantaj sağlayan treyler mikserler; 12m3, genişletilmiş 12 m3 ve 14m3 kapasitelerine sahiptir.

Detay

Konveyör Bant

Konveyör bant, araç şanzımanına monte edilmiş PTO ve hidrolik pompa grubu ile tahrik edilmektedir. 290° dönüş açısına sahip dikey eksenli dönüş ünitesi ile çok yönlü çalışma imkanına sahiptir.

Detay

Tünel Tipi

Tünel, HES projeleri ve düşük yükseklik olan alanlarda kullanılmak üzere tasarlanmış tünel mikserler; özel dizayn ve ideal yükseklik ile kullanım kolaylığı sağlamaktadır.

Detay

Bizi Tercih Eden Dünya Markaları

Üretimde uzun yıllara dayanan tecrübemizle, Dünya'nın En Büyük Kamyon üreticileri ile iş ortaklığı yapıyoruz.